خرید پاکت کرافت پنجره دار خشکبار

خرید پاکت کرافت یکی از مهم ترین مسائلی است که فعالان در زمینه ی بسته بندی خشکبار به آن توجه دارند. یکی از انواع پاکت کرافت نوع پنجره دار می باشد که مزیت آن دیده شدن محصولیست که درونش بسته بندی شده است. لیست قیمت انواع مختلف این محصول با توجه به سایز و زیپ دار بودن یا نبودن آن متفاوت می باشد.

امروزه در بسته بندی های مربوط به مواد غذایی موجود در بازار تنوع زیادی مشاهده می شود که پاکت های کاغذی کرافت از جمله رایج ترین آنها محسوب میگردند. خرید پاکت های کرافت در دو مدل کرافت و سفید رنگ انجام میپذیرد که انواع راهدار و پنجره دار برای بسته بندی مواد غذایی و خشکبار استفاده می شوند. این پاکت ها با قابلیت های بالایی که جهت نگهداری و حفاظت از خشکبار و محصولات مغذی از خود نشان داده اند به یکی از مهم ترین بسته بندی های مورد توجه تجار جهت سفارش و خرید در حجم عمده مبدل گشته اند.

انواع پاکت کرافت

خرید پاکت کرافت شیراز

شهر شیراز به جهت مرکزیت استان فارس بودن همواره بزرگ ترین بازار برای عرضه ی انواع مختلف آجیل و خشکباری بوده که در این استان تولید می شده است. به عنوان مثال پر فروش ترین نوع انجیر خشک موجود در بازار در این استان تولید می شود. لذا همواره یکی از مهم ترین مراکز برای مصرف انواع مختلف ظروف بسته بندی خشکبار نیز به حساب می آمده است.

خرید پاکت کرافت

از آنجایی که پاکت های کرافت در سال های اخیر در صنعت بسته بندی خشکبار جای خود را باز نموده اند لذا بدیهیست که در این شهر نیز توجه ویژه ای به آن بشود. از این رو همواره سفارشات زیادی از شهر شیراز برای خرید عمده پاکت کرافت دریافت می نماییم.

از جمله بیشترین محصولاتی که در سفارشات مربوط به شهر شیراز به چشم می خورد خرید پاکت کرافت پنجره دار است که به دلیل قابل مشاهده بودن محصول درونش بسیار محبوب می باشد.

فروش پاکت کرافت پنجره دار

پاکت های کرافت پنجره دار یکی از پر فروش ترین انواع این محصولات محسوب میگردند که برای  بسته بندی انواع آجیل و میوه خشک از آن استفاده می شود. این نوع از پاکت ها به دلیل قابلیت نمایش انواع محصولات خود می توانند حس اعتماد را در مصرف کننده ایجاد نموده و تجربه یک خرید آسان را با اطمینان هر چه تمام تر به خریدار منتقل کنند.

قیمت کاغذ کرافت

پاکت های کرافت پنجره دار خود در دو مدل زیپ دار و بدون زیپ در دو نوع رنگ سفید و کرافت در سایزهای بزرگ و متوسط و کوچک در بازار عرضه شده است. متقاضیان محترمی که علاقه مند به بسته بندی خشکبار و مواد غذایی در پاکت های کرافت پنجره دار هستند میتوانند با توجه به نوع محصول و زمینه کاری خود به انتخاب سایز مورد نظر بپردازند.
منبع: pakatcraft.ir

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما