پاکت کرافت پنجره دار زیپ دار ته کاست

پاکت کرافت از بهترین مدل های بسته بندی بوده که در مدل های پنجره دار و زیپ دار به صورت ته کاست و سه طرف دوخت برای تامین امنیت محصولات غذایی به بازار عرضه می گردد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

پاکت کرافت پنجره دار و زیپ دار ته کاست از مدل های رایج در صنعت بسته بندی بوده که جهت انواع خشکبار و قهوه و حبوبات مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع بسته بندی به دلیل داشتن استحکام مناسب و قیمت مقرون بصرفه جهت محصولات مغذی و صنعتی بسیار پر کابرد شناخته شده و توانسته گوی سبقت را از مدل های نایلونی بسته بندی برباید.

خرید پاکت های کرافت

در واقع لایه داخلی درجه یک پاکت کرافت پنجره دار موجب گشته تا مواد غذایی و بهداشتی مورد بسته بندی از رطوبت و فساد دزر امان مانده و به بهترین شکل ممکن بدست مصرف کنندگان برسند.

پاکت بغل کاست

پاکت های کاغذی بسته بندی در مدل های متنوعی به بازار عرضه خواهد شد یکی از بیشتریت سفارشات دریافتی از پاکت کرافت زیپ دار در مدل پاکت بغل کاست می باشد. از مهم ترین مزیت کاربرد این پاکت ها علاوه بر مقرون بصرفه بودن نگهداری مناسب انواع محصولات در حجم بالاتری نسبت به پاکت های سه طرف دوخت کف کاست در یک سایز معین است.

فروش پاکت های کرافت

بنابراین عرضه کنندگان خشکبار و آجیل می توانند به سادگی و با اطمینان خاطر محصولات خود را با استفاده از پاکت بغل کاست کرافت درجه یک تا زمانی که به دست مصرف کننده برسد ایمن سازند.

پاکت بسته بندی خشکبار

پاکت کرافت پنجره دار و زیپ دار ته کاست از مدل های رایج در صنعت بسته بندی بوده که جهت انواع خشکبار و قهوه و حبوبات مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع بسته بندی به دلیل داشتن استحکام مناسب و قیمت مقرون بصرفه جهت محصولات مغذی و صنعتی بسیار پر کابرد شناخته شده و توانسته گوی سبقت را از مدل های نایلونی بسته بندی برباید.

پاکت کرافت در مشهد

در واقع لایه داخلی درجه یک پاکت کرافت پنجره دار موجب گشته تا مواد غذایی و بهداشتی مورد بسته بندی از رطوبت و فساد دزر امان مانده و به بهترین شکل ممکن بدست مصرف کنندگان برسند.

 

منبع: http://craftpakat.ir

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما